Напередодні свята весни в Китаї може збільшитись кількість хворих на пташиний грип


За даними гонконгського Центру з охорони здоров'я та Центру наукових досліджень і політики в області інфекційних захворювань станом 21.01.2014 за весь період спостережень зафіксовано 217 випадків зараження людей вірусом пташиного грипу A (H7N9), в тому числі - 57 - з летальним результатом.
Зараження людей відбувається при контакті з живою птицею, разом з тим зареєстровано 1 випадок передачі цієї інфекції від людини до людини при догляді за хворим.
Тестування зразків A (H7N9) показує, що вірус незначно змінився з моменту появи минулої весни.
За інформацією МОЗ Китаю уже з початку 2014 року зареєстровано 28 випадків захворювань людей вірусом пташиного грипу птахів A (H7N9) у 5 провінціях країни.
У зв'язку із значною кількістю в Китаї ринків живої птиці та приватних птахівничих господарств, проведення ефективних профілактичних та протиепідемічних заходів в короткі терміни утруднено.
Напередодні свята Весни в Китаї очікується збільшення попиту на живу птицю, у зв'язку з чим прогнозується збільшення числа випадків інфікування людей вірусом A (H7N9).
Тому тим, хто найближчим часом планує відвідати Китай я рекомендував би дотримуватись наступних заходів профілактики пташиного грипу:
уникати контакту з домашньою і дикою птицею в домашніх господарствах, ринках і місцях масового скупчення птиці на відкритих водоймах;
не купувати для харчування м'ясо птахів і яйця в місцях несанкціонованої торгівлі на територіях, де реєструються епізоотії грипу птахів;
для пиття використовувати тільки бутильовану або кип'ячену воду;
для дезінфекції у місцях масового скупчення людей і на транспорті можна використовувати дезінфікуючі засоби, які мають доведену активність проти вірусів.

Напередодні свята весни в Китаї може збільшитись кількість хворих на пташиний грип Напередодні свята весни в Китаї може збільшитись кількість хворих на пташиний грип Reviewed by Віктор Ляшко on 17:02:00 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.