На жаль, проходять епохи …


Сьогодні в Бориспільському районі Веремій Андрій Андрійович попрощався з посадою головного державного санітарного лікаря Бориспільського (з 2013 року – Бориспільсько-Переяславського) району .

Андрій Веремій - лікар вищої категорії, кандидат медичних наук, заслужений лікар України. Народився він у селі Кириївщина, закінчив Рогозівську школу. Після закінчення Київського медичного інституту ім. Богомольця (1972 р.) Андрій Веремій прийшов працювати до Бориспільської санепідстанції, місце роботи він не змінював протягом 41 року і понад 37 р.— на посаді керівника.
І дивлячись на те, як його проводжав КОЛЕКТИВ, керівники органів місцевого самоврядування та вищого обласного керівництва Держсанепідслужби, стає якось сумно…
Адже це саме та людина, яка формувала імідж санітарно-епідеміологічної служби області протягом останніх десятиліть. Саме його неординарні ідеї та варіанти допомагали вирішити за секунди питання, які до цього були не підйомними.
А.А. Веремій зміг згрупувати навколо себе колектив, як з підпорядкованих спеціалістів, так із колег з інших районів області. Які час від часу саме до нього звертаються за порадою у вирішенні складних виробничих питань.
Андрій Андрійович з присутнім йому відчуттям гумору зустрів і реформу Державної санітарно-епідеміологічної служби України. Адже саме його видатна цитата: «Головне не пукати в муку і не піднімати пилу» дозволила спокійно і виважено знайти оптимальні варіанти реформування санепідстанцій області.
Формуючи навколо себе однодумців, а також закликаючи всіх інших працівників санепідслужби триматися «купи» і бути «єдиним кулаком», Андрій Веремій допомагав колективу санітарно-епідеміологічної служби Київської області долати негаразди.
Саме тому, хочу подякувати йому за професійну роботу на посаді головного державного санітарного лікарю району, і сказати, що особисто я дуже радий, що такий професіонал очолив міжрайонний підрозділ обласного лабораторного центру Держсанепідслужби, адже саме його тверезий погляд на проблемні питання в цьому розділі роботи дозволить адекватно вплинути на ситуації в регіоні з метою її покращення.
А всім іншим працівникам Державної санітарно-епідеміологічної служби України хочу побажати аналогічного кар’єрного росту і поваги колективу. Зупиніться, озирніться, проаналізуйте ситуацію, зробіть так, щоб було найкраще для людей, які вас оточують постійно!!!
На жаль, проходять епохи … На жаль, проходять епохи … Reviewed by Віктор Ляшко on 19:23:00 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.