Чи потрібні радикальні кроки з СЕС?

Сьогодні на моє запрошення Pavlo Kovtonyuk, головний редактор журналу PRO менеджмент в охороні здоров'я, викладач Школи охорони здоров'я Києво-Могилянської Академії, прочитав лекцію для нашої групи (2 курсу заочної форми навчання спеціальність: «Державне управління у сфері охорони здоров’я») на тему «Приватна медицина та її роль: сьогодні і завтра».

Це було дуже цікаво, і таких лекцій для управлінців системи охорони здоров’я, треба читати якомога більше, адже вони значно змінюють погляд на функціонування системи в цілому. А ще більш цікавою стає презентація, коли її в процесі обговорюють і кожен може висловити власну думку. Демократія в країні все ж таки ))).
Але я не про це. Перше запитання, яке поставив мені Павло до початку лекції: «А Ви погоджуєтесь, що СЕС потрібно розформувати?». І з цього розпочалася маленька дискусія.
А Ви як вважаєте, Державна санітарно-епідеміологічна служба країні вже не потрібна?
Чи потрібні радикальні кроки з СЕС? Чи потрібні радикальні кроки з СЕС? Reviewed by Віктор Ляшко on 21:42:00 Rating: 5

3 коментарі:

 1. Хм... Мої батьки віддали найкращі свої роки держсанепідслужбі, я теж цілком свідомо повторив їх долю тому в мене навіть нейрони в голові відмовляються складувати фразу "розформувати ДСЕС" ;(( Мої батьки і я за ними, ми були і залишаємося впевненими профілактиками! СЕС з якихось часів стали "заважати" радянській системі, а от коли до влади прийшов КАПІТАЛ, то тут стало ясно, що йому вона непотрібна... ;( Так зване "реформування" виявилось закомуфльованим "розвалом" служби та її безсоромним розкраданням ;( На превеликий жаль, в той момент, коли треба було сказати тверде слово та відстояти службу більша частина керівного складу було корумповане, а наука "запливша жиром" ;(( Є ще надія, що час все розставить на свої місця!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Хм... Я все своє свідоме життя користувався windows і думав, що це найкраще, поки не спробував продукцію Apple! Тому аргумент, що так було завжди не приймається! Наша країна потребує реальних змін, як економічних так і реформаторських у сфері охорони здоров'я. І Система Держсанепідслужби повинна йти в ногу з вимогами сьогодення переймаючи найкраще із закордонних аналогів. Згадки про видатних корифеїв нашої системи допомагають лише потішити власне самолюбство працівників системи!

   Видалити
 2. на мій погляд, країні потрібна міцна економіка, яку спроможний забезпечити "КАПІТАЛ", тобто підприємства. але в умовах сьогодення держсанепідслужба продовжує виступати караючим органом, яка поряд з іншими контролюючими органами, створює перешкоди їх діяльності. контроль з питань санітарно-епідеміологічного благополуччя безумовно повинен залишатись, але зовсім у іншій формі, починаючи з норм законодавства.

  ВідповістиВидалити

На платформі Blogger.