В Україні заклали фундамент формуванню сучасного здорового стилю життя

Стимулювати розвиток політики у сфері громадського здоров’я вирішили учасники круглого столу «Здорова нація – сильна країна». «Cанепідемслужба оббирала всю країну хабарами. Я не думаю, що вона якось ефективно працювала на благо і здоров'я нації». Саме ці слова Міністра охорони здоров’я заполонили інформаційний простір після круглого столу.


Асоціація «Українські центри нових технологій здоров’я» провела круглий стіл «Здорова нація – сильна Україна». Дане дійство відбулося 7 квітня у готелі «Premier Palace» та було приурочене Всесвітньому дню здоров’я.

Організаторам вдалося залучити до круглого столу представників міністерств, науковців, громадських діячів, спортсменів та народних депутатів. Усі експерти погодились з необхідністю формування культури здорового способу життя в Україні. Але не всі були такі одностайні в обговоренні механізмів реалізації зазначеного процесу.

Перший емоційний виступ, який сколихнув наукову спільноту, був від Тимофія Нагорного. «Харчування це вторинне, фізична активність це первинне. Якщо держава не буде заважати, громадські активісти та спортсмени зможуть сформувати у суспільстві нові традиції на здоровий спосіб життя самостійно. Без будь-якої додаткової політики», - саме ці слова відомого тренера та бізнесмена бажали прокоментувати всі учасники круглого столу.

І так би воно й сталося. Прокоментували б усі. А круглий стіл переріс би в політичні дебати, якби не фахова модерація від Руслана Кухарчука. Саме завдяки йому дискусія була направлена в потрібне русло й присутні дізналися багато цікавого.

Під час круглого столу було представлено й результати проведеного Асоціацією дослідження. З цікавими доповідями виступили і міжнародні фахівці, зокрема, професор Інституту Фраунгофера (Дрезден, Німеччина) доктор Юрген Шрайбер.


По завершенню круглого столу, до якого після обіду приєдналися Міністр охорони здоров’я та Міністр молоді та спорту, було підписано резолюцію. 

В Україні заклали фундамент формуванню сучасного здорового стилю життя В Україні заклали фундамент формуванню сучасного здорового стилю життя Reviewed by Віктор Ляшко on 23:33:00 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.