Про полімерну упаковку

Всі, напевно, купували одноразові шприці в аптечному закладі. А хто цікавився з якого пластику вироблені ці шприці? Чи є вони безпечними для вашого здоров’я?
А якщо я скажу, що зі шприців можливе одночасне виділення цілого ряду небезпечних для здоров’я хімічних сполук. А виділяються вони в фармацевтичний препарат, який вже є в шприці і через секунди буде у вашій вені. Це змусить вас відмовитись від одноразових шприців?Задумались? Моя вам порада, ні від чого відмовлятися не потрібно. Адже у нашій країні існує, за наші податки, служба лікарських засобів, яка контролює безпечність виробів медичного призначення. І ми їй підсвідомо довіряємо.Але чомусь ми не довіряємо всьому, що пов’язано з продуктами харчування. Ця недовіра стосується як виробників так і контролюючих органів. Не оминаються і полімерні пакувальні матеріали, які контактують з харчовими продуктами. Це ще один винахід людини без якого вже важко уявити наше життя. Саме про нього говорили в одному з нещодавніх ефірів Сніданку з 1+1.


Цікаво й доступно розповідає про тару блогер Суперхімік. Але і він робить посилання на ті сім магічних цифр у ще більш магічних трикутничках. Чи покращиться наше з вами здоров’я, коли ми на зубок вивчимо ці цифри і будемо видивлятися їх на дні пляшки в супермаркетах?

Мій колега наводить у презентації більше 200 міжнародних стандартів, які регулюють ті чи інші вимоги до полімерної тари у країнах ЄС. Після перегляду цієї презентації та ознайомлення зі всіма перехованими в ній стандартами процедура купівлі пляшечки кефіру може затягнутись на досить тривалий час.

А може краще і питання безпечності пакувальних матеріалів доручити контролюючим органам та професійним асоціаціям? Я особисто так і зробив.

Питання повторного використання тари обговорювати не будемо. На кожній пляшці є малюнок: використав – викинь у смітник! Використовуєш повторно - несеш відповідальність за своє здоров’я індивідуально.P.S.: Не забувайте поглядати на термін реалізації харчових продуктів.
Про полімерну упаковку Про полімерну упаковку Reviewed by Віктор Ляшко on 22:05:00 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.