Конференції «Обличчям до виклику: майбутнє реформи сектору ВІЛ та охорони здоров’я в Україні»

У цьому пості можна ознайомитися з презентація доповідачів на Конференції «Обличчям до виклику: майбутнє реформи сектору ВІЛ та охорони здоров’я в Україні». Організували проведення конференція, яка відбулася 25 - 26 травня 2016 року у м.Києві,  Міністерство охорони здоров’я України у співпраці з Проектом USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії».

Фото: FB-сторінка Проекту "Реформа ВІЛ-послуг у дії"«Беззаперечним пріоритетом роботи Міністерства охорони здоров’я є забезпечення рівного доступу до лікування і профілактики інфекційних та неінфекційних захворювань для всіх громадян України. Розбудова системи громадського здоров’я є ресурсом національної безпеки, де людям буде гарантовано збереження здоров’я та повноцінна якість життя. Тому наразі Уряд України спільно з міжнародними партнерами докладає максимум зусиль задля реалізації реформи національної медицини та впровадження сучасної системи громадського здоров’я», - зазначив в.о. Міністра охорони здоров’я України Віктор Шафранский відкриваючи конференцію.

На конференциї говорили та вели дискусії на актуальні для країни теми, зокрема епідемію ВІЛ, зміну підходів до фінансування системи охорони здоров'я, побудову нової системи громадського здоров'я. Регіони мали можливість поділитися досвідом, розказати і показати, що вже зроблено і що ще потрібно зробити. Одним словом - було цікаво.

З презентаціями доповідачів можна ознайомитися натиснувши на посилання.


Конференції «Обличчям до виклику: майбутнє реформи сектору ВІЛ та охорони здоров’я в Україні» Конференції «Обличчям до виклику: майбутнє реформи сектору ВІЛ та охорони здоров’я в Україні» Reviewed by Віктор Ляшко on 09:19:00 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.