Висновки СЕС: бути чи не бути?

Перехід від державної санітарно-епідеміологічної експертизи на декларування, державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції. Такий підхід повинен був бути в Україні уже з 2011 року.Повинен був...

Незважаючи, на набрання у 2010-2011 роках чинності законами України "Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції" та "Про загальну безпечність нехарчової продукції" від державної санітарно-епідеміологічної експертизи в МОЗ чомусь не відмовились.

Міністерство економічного розвитку та торгівлі також неодноразово повідомляло про плани скасування висновку цієї експертизи на підставі законопроектів, направлених на дерегуляцію економіки. Не вийшло...

У травні 2016 року Володимир Гройсман обговорючи на нараді хід реорганізації контролюючих державних служб наголосив, що має провадитися розумна регуляція. "Маємо змінювати систему, і будувати нормальну цивілізовану, європейську державу".

Після цієї наради Прем'єр поставив завдання завершити процеси реорганізації державних служб до 1 липня і вжити заходів для вирішення проблемних питань, які можуть виникнути в зв'язку з реорганізацією.

Для вирішення поставлених завдань, на той час заступник Міністра охорони здоров'я Ігор Перегінець, який зробив усе можливе для повернення епідеміологічного нагляду до сфери впливу МОЗ, провів робочу зустріч з головами Державної санітарно-епідеміологічної служби і Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів. На якій обговорили і "подальшу долю" висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

Ось протокол зустрічі:


Але, на жаль, Ігор Богданович звільнився. Рішеннями зустрічі знехтували.

Зявилось ось це:


Сталось не так як гадалось, тепер треба розібратись чому так вийшло і якомога швидше актуалізувати законодавчу базу. Вся надія на нову команду в МОЗ.

Висновки СЕС: бути чи не бути? Висновки СЕС: бути чи не бути? Reviewed by Віктор Ляшко on 17:26:00 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.