APPLE озвучила нові правила для розробників медичних додатків

Компанія Apple випустила нові правила для розробників додатків у сфері громадського здоров'я. За припущеннями видання iMedicalApps, ці правила можуть мати більший вплив на галузь цифрового громадського здоров'я (publichealth 2.0), ніж ті, що раніше ввело Управління з контролю за харчовими продуктами та ліками США (FDA).


Опублікована FDA інструкція для компаній, що працюють в галузі цифрової медицини, визначила, які додатки і облаштунки зобов'язані перед випуском на ринок отримати дозвіл FDA за формою 510(к).

Однак, як розповідають аналітики iMedicalApps, розроблені компанією Apple вимоги можуть зробити більш серйозний вплив на цю область охорони здоров'я, ніж рішення FDA, оскільки компанія напряму контролює сотні тисяч медичних додатків.

Нові правила включають, зокрема, наступні вимоги:

- Apple може відхилити додаток, якщо він потенційно може нашкодити людині.

- Якщо додаток містить недостовірну інформацію, яка може бути використана для діагностики або лікування пацієнта, він буде піддаватися особливому контролю.

- Додатки, що призначені для розрахунку дози, допускаються тільки від виробників ліків, лікарень, університетів, страхових компаній або інших визначених організацій.

- Додатки, пов'язані з маріхуаною, заборонені.

- Додатки, що заставляють розміщувати свій смартфон під подушку чи матрас (наприклад, додатки, що призначені для моніторингу сну), також заборонені.
APPLE озвучила нові правила для розробників медичних додатків APPLE озвучила нові правила для розробників медичних додатків Reviewed by Віктор Ляшко on 10:11:00 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.