Про круглий стіл високого рівня з питань імунізації

З нагоди Всесвітнього дня поліомієліту в Клубі Кабінету Міністрів України відбувся круглий стіл високого рівня з питань імунізації, організований Міністерством охорони здоров'я України та ЮНІСЕФ.

Фото з соціальної мережі facebookЗахід відвідали Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, в.о Міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун та її заступник Оксана Сивак, Посол Канади в Україні Роман Ващук, представник Адміністрації Президента, директор Центру громадського здоров'я МОЗ України Наталія Нізова, Регіональний директор ЮНІСЕФ в країнах Європи та Центральної Азії Марі-П’єр Пуар’є, голова Європейської Регіональної Сертифікаційної Комісії з ліквідації поліомієліту Девід Солсбері, директор USAID в Україні Сюзан Фрітц та інші.

Про що говорили на круглому столі можна дізнатись переглянувши відео:Інформація про круглий стіл присутня і в соціальних мережах. Зокрема, на сторінці в.о. Міністра охорони здоров'я України Уляни Супрун:

Про круглий стіл високого рівня з питань імунізації Про круглий стіл високого рівня з питань імунізації Reviewed by Віктор Ляшко on 21:38:00 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.