Легенда про чотири свічки на різдвяному вінку

Подорожуючи різдвяними ярмарками Європи почув дуже цікаву легенду пов'язану з чотирма свічками на різдвяному вінку. На різдвяному вінку горіли чотири свічки. Було так тихо, що можна було навіть чути, як вони почали розмовляти.

Перша свічка важко зітхнула і сказала: «Мене звати МИР. Я дарую людям світло, але ... чомусь люди не хочуть жити мирно».

Її полум'я ставало все менше і менше і незабаром воно згасло зовсім.

Друга свічка швидко закліпала і теж сказала: «Мене звуть ВІРА. Але я особливо теж нікому не потрібна. Люди нічого не хочуть знати про Бога. І тому зовсім немає ніякого сенсу в тому, що я тут горю».

Раптово з'явився протяг і друга свічка теж загасла.

Тихо і сумно заговорила тепер третя свічка. "Мене звати ЛЮБОВ. Але і у мене вже відсутні сили, щоб продовжувати горіти. Люди ... вони не звертають на мене жодної уваги. Вони бачать тільки себе і зовсім не помічають інших, які так потребують їх любові.

І третя свічка, спалахнувши теж погасла.

І тут до кімнати вбігла дитина. Вона подивилася на згаслі свічки і сказала: «Ні, ні, ви обов'язково повинні горіти, ви не повинні згаснути!» І навіть заплакала.

Але тут заговорила четверта свічка. Вона сказала: «Спокійно, малюк! Не бійся! До того часу поки горітиму я, ми зможемо з тобою запалити і інші свічки. Мене звати НАДІЯ.

І тоді дитина запалила сірник від свічки на ім'я Надія і піднесла її полум'я до інших трьох свічок. Так чотири свічки стали знову горіти всі разом.

Усіх католиків вітаю з Різдвом Христовим!!! Нехай це свято принесе Вам мир, здоров'я, радість та НАДІЮ! 
Легенда про чотири свічки на різдвяному вінку Легенда про чотири свічки на різдвяному вінку Reviewed by Віктор Ляшко on 22:26:00 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.