Профілактика хвороб серед пріоритетів Уряду

У нас тут знову маленька перемога! Розвиток системи громадського здоров'я серед пріоритетів Уряду. Про це заявив Прем'єр-міністр презентуючи проект Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду на період до 2020 року.

фото: http://www.kmu.gov.ua
Підготовлений Урядом Середньостроковий план пріоритетних дій Уряду на період до 2020 року базується на 5 основних пріоритетах. Один з таких пріоритетів - Розвиток людського капіталу.

Зі слів Володимира Гройсмана, у цій сфері серед пріоритетів Уряду – реформа сфери охорони здоров’я. Кабінет Міністрів визначить для об'єднаних територіальних громад збільшення питомої ваги фінансування первинної ланки до 40% від загального обсягу коштів, що виділяються на медицину.

Планується запровадження надійного, якісного, справедливого і ефективного медичного страхування в Україні. 

Серед інших завдань – розвиток системи громадського здоров’я, що дозволить не лише лікувати хвороби, а й профілактувати їх, збільшення доступності лікарських засобів, реформування екстреної медичної допомоги та удосконалення надання високоспеціалізованої медичної допомоги.

Відразу й не згадаєш, коли при благополучній епідемічній ситуації з вуст перших осіб держави лунали гасла саме про охорону здоров'я, а не про медичну допомогу. Ось так, потихеньку, і реалізується принцип Health in All Policies, який у нашій Концепції замаскувався під назвою - принцип пріоритетності збереження здоров’я населення в усіх напрямах діяльності органів державної влади.

Профілактика хвороб серед пріоритетів Уряду Профілактика хвороб серед пріоритетів Уряду Reviewed by Віктор Ляшко on 21:35:00 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.