Чому потрібно розслабитися та їсти смачно (с)

Як сучасна наука в сфері громадського здоров'я отримує відповіді на питання про харчування? 


Ви напевно вже бачили цю інфографіку від Міністерства охорони здоров'я про переваги доказової медицини.

Доказова медицина  - це підхід до медичної практики, у тому числі й профілактичної, який базується на використанні доказів, отриманих в результаті проведення якісних клінічних дослідженнь. Такий підхід оптимізовує процес прийняття рішень, підвищує якість надання медичної допомоги, знижує фінансові та часові витрати в діагностиці та лікуванні пацієнтів.

У пості 6,02·10 (в 23) не працює, підтверджено в суді!, розповідав про відсутність якісних клінічних досліджень щодо ефективності гомеопатичних препаратів.

Зараз пропоную прослухати лекцію Василя Власова, який розповідає про те як сучасна наука громадського здоров'я отримує відповіді на питання про харчування. Все це - далеко не так просто, як здається. Тут є про все: ГМО, холестерин, глутамат натрія, ...  І, як бонус, про алкоголь))Довідково: Василь Власов - професор, член експертного комітету з медичних досліджень Європейського бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я, Президент товариства фахівців доказової медицини. 
Чому потрібно розслабитися та їсти смачно (с) Чому потрібно розслабитися та їсти смачно (с) Reviewed by Віктор Ляшко on 22:01:00 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.