Висновки ДСЕС живуть і процвітають

Асоціація «Оператори ринку медичних виробів» заявила про наявність суперечностей з Держпродспоживслужбою та працівниками митниць Державної фіскальної служби України при проведенні розмитнення медичних виробів.


На сайті Аптека.UA розміщено статтю під назвою «Митники почали вимагати висновок ДСЕС на медичні вироби, легалізовані за процедурою оцінки відповідності». У ній розповідається, що працівники митниць вимагають висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи на медичні вироби, які вводяться в обіг відповідно до законодавства у сфері технічного регулювання та оцінки відповідності.  Таким чином вони призупиняють процедуру митного оформлення медичних виробів.

Також в статті зазначено, що діалог Асоціації з «ключовим регулятором у цій сфері» (як на мене то з якого дива таким являється Держпродспоживслужба???) перейшов у площину частих прецедентів і потребує вже вирішення на рівні Уряду.

Ось така халепа. Це той конкретний випадок, про який я говорив ще на одній з останніх колегій Держсанепідслужби, яка відбулася в м. Кіровограді (тоді ще він так називався). Мій виступ на колегії був опублікований в номері 4 за 2013 рік журналу «СЕС. Профілактична медицина».

Більш свіжий матеріал з цієї теми є в блозі під назвами Висновки СЕС: бути чи не бути? та Держсанепідекспертиза поза законом?

Але на що я хочу звернути увагу! Із зареєстрованих наразі законопроектів, які подаються як такі, що повинні вирішити це питання, лише один дійсно врегулює зазначену ситуація - це законопроект народного депутата Олексія Кириченка 5134! Який так не хоче пропускати Головне науково-експертне управління.  Більше детально про це в постах 5134 & 5134-1 та Як регуляція сфери сільського господарства може законсервувати санепідсферу.

У кого закінчується попкорн - поповнюйте запаси, а ми далі продовжуватимо боротьбу за правду! Приємно все ж таки, коли те, що бачиш ти, побачили й інші!
Висновки ДСЕС живуть і процвітають Висновки ДСЕС живуть і процвітають Reviewed by Віктор Ляшко on 18:47:00 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.