Статті, які "зачепили" цього тижня

Цього тижня прочитав чималу кількість публікацій в мережі інтернет на теми, які мають відношення до Public Health. Вирішив поділитися з вами найкращими з них.


5-те місце:

Мало хто чув про професію "лікарняний клоун». А ці люди творять дива. Вони допомогають пацієнтам відволікатись від тривалого та тяжкого процесу лікування й повертають дітям відчуття радості та щастя. Можливо, такої функції ми не знайдемо серед функцій громадського здоров’я, але ця ініціатива точно заслуговує на повагу!

4-те місце:

Стаття, яка заставила прочитати біографію Елізабет Блекберн — нобелівського лауреата, яка удостоїлася найпрестижнішої наукової нагороди «за відкриття того, як теломери й фермент теломераза захищають хромосоми».

3-тє місце:

Хвороба алкоголіків, наркоманів та неблагополучних сімей. На жаль, такі стереотипи сформовані навколо туберкульозу. Ця стаття про ситуацію в РФ, але її можна сміливо переносити на Україну. Палата на сім ліжок, труби та спинки ліжок вкриті іржою, протертий до бетону лінолеум, ...

2-ге місце

Не стільки мене "зачепила" сама стаття, а її перепост на сторінці Sergey Butriy з коментарем "Если уж я, как врач, обязан уважать право родителей на отказ от вакцинации ребенка, которая, я убежден, несет огромное благо и ребенку и обществу — тем более я, как врач, должен уважать право матери на отказ от грудного вскармливания, вред от которого несравнимо меньше, чем вред отказа от вакцинации." А ще дуже цікаві дискусії в коментарях під цим постом.

1-ше місце

Світовий ринок легальної маріхуани росте швидше, ніж інтернет в епоху доткомів. У 2015 році дохід від цієї індустрії становив $28,8 млрд., а в 2020-му прогнозують близько $140 млрд. Чиновники та бізнес вважають, що саме Ізраїль стане головним світовим хабом, де компанії будуть проводити дослідження, вирощувати маріхуану і створювати продукти для галузі, що має досить швидкий розвиток.


Статті, які "зачепили" цього тижня Статті, які "зачепили" цього тижня Reviewed by Віктор Ляшко on 22:04:00 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.