Все що треба знати про ГМО. Чи не все?

Майже 2 мільйони переглядів всього за два дні. І це про сюжет на YouTube від Kurzgesagt, який розповідає про генетично модифіковані організми. Я не можу пригадати іншу тему в сфері громадського здоров’я, яка б за кількістю переглядів конкурувала з різноматніми шоу та музичними кліпами. Але ж ця тема є. І її варто переглянути й вам.«Kurz gesagt» з німецької перекладається буквально як «якщо стисло». Натяк на короткий формат відео - безпрограшний варіант. Навіть той, хто не цікавиться наукою не злякається складної або суперечливої теми заголовку. Назва каналу прямо говорить, що тривати обговорення буде недовго.

Взагалі Kurzgesagt - це дизайн-бюро, яким займаються Філіп Деттмер і Стефан Ретер, що спеціалізуються на освітній анімації. Не дивно, що їх відео виходять не просто пізнавальними, але і дуже гарними.

Будьте готові: після перегляду сюжету про ГМО, ви можете зрозуміти, що виробники ГМ-культур нам не вороги, вони наші союзники в боротьбі за світле майбутнє!

Гайда переглядати відео!

Все що треба знати про ГМО. Чи не все? Все що треба знати про ГМО. Чи не все? Reviewed by Віктор Ляшко on 07:00:00 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.