Проект ДБН "Заклади охорони здоров'я"

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства розмістило на своєму офіційному сайті проект ДБН В.2.2-10:2017 "Будинки і споруди. Заклади охорони здоров'я". 

Документ уже обговорюють більше місяця, а я тільки сьогодні побачив. От халепа. Коментувати наразі не готовий, але навіть при швидкому перегляді написаного винайшов деякі "цікаві" речі в частині, що стосується інфекційного контролю.

Проект документу та порівняльну таблицю змін можна скачати для прочитування тут.  Копіювати не рекомендую, оскільки на титульній сторінці написано, що право власності на документ належить державі й без відповідного дозволу Мінрегіону нізя))

P.S.: і що я напевно ніколи не зрозумію, чому проект ДБН було погоджено з Держпродспоживслужбою?
Проект ДБН "Заклади охорони здоров'я" Проект ДБН "Заклади охорони здоров'я" Reviewed by Віктор Ляшко on 21:37:00 Rating: 5

2 коментарі:

  1. Площади для рентгенкабинетов были завышены в предыдущей версии по Советским нормам но оказалось это не предел! И процедурная для стоматологического дентального фотоаппарата уже не 6м2 а 12м2! Комната управления рентгенаппаратами 10-15м2!!! Умом не понять((( Хотя это зависит какая преследуется цель, в СЕС и институте Морзеева ждут всех с поклоном.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Підтримую! Здається мені, що ті м2 це як середня температура по лікарні. Бо в свіженькому наказі МОЗ України від 22.09.2017 р. № 1126 «Про внесення змін до Державних санітарних правил і норм «Гігієнічні вимоги до влаштування та експлуатації рентгенівських кабінетів і проведення рентгенологічних процедур» вже зустрічається 4м2. Якби було б обгрунтування площі, то вона була б ідентична у всіх документах.

      Видалити

На платформі Blogger.