Привильні фото про вакцинацію!

Як правило, фотографії про процес вакцинації - жахливі. Вони дуже часто зображують спотворені дані, зокрема щодо розміру шприців та техніки введення вакцини, а діти на цих фото переповнені жахом. 


І досить круто, що знайшлись люди, які змінили цю ситуацію на краще. Тепер на ресурсі SELF є сток фото про щеплення, які зроблені після консультацій з фахівцями Американської академії педіатрії. На мій погляд, фото вийшли реально круті.

Пряма мова від авторів ресурсу: «Вакцинація - важлива частина захисту не тільки вашого здоров’я, але й здоров’я людей, які нас оточують. Вакцинація - це не просто окрема проблема, це проблема громадського здоров’я, тому ми хотіли створити фотографії, які точно відображають емоції людей, які проводять щеплення і яким їх проводять. Маємо надію, що вони вам сподобаються».

Пропоную переглянути фото й висловити власну думку щодо фото на ресурсі:

Привильні фото про вакцинацію! Привильні фото про вакцинацію! Reviewed by Віктор Ляшко on 22:25:00 Rating: 5

1 коментар:

  1. вакцинация должна быть безопасной во всех отношениях, а руки медперсонала на данных фото-объект осуждения:отсутствие перчаток, маникюр, часы.зачем фонендоскоп, если процедуру проводит медсестра?и спецодежда ли на медперсонале?)

    ВідповістиВидалити

На платформі Blogger.