Facebook розпочав просувати пости ВООЗ про вакцинацію

Соціальна мережа Facebook, яка з 2019 року запустила кампанію проти фейкової інформації про вакцинацію, на тематичні пошукові запити розпочала видавати дописи Всесвітньої організації охорони здоров’я. Користувачам підконтрольної Facebook соціальної мережі Instagram також стали пропонувати ознайомлення з матеріалами ВООЗ.


Користувачам Facebook з території США впершу чергу будуть виводитись дані про щеплення, які оприлюднені Центрами з контролю і профілактики захворювань.


Ці заходи направлені на попередження поширення неправдивої інформації про вакцинацію, які, між іншим, повпливали на ріст (у 14 разів) захворюваності на кір в Європі впродовж 2016 - 2019 років. Відмову від вакциниції включилив ТОП-10 загроз для здоров’я людей, які підготовлені ВООЗ за даними 2018 року.


На початку 2019 року Американська медична асоціація попросили директорів найбільших інтернет-компаній США провести боротьбу з фейковими постами про щеплення. У результаті «чистки» YouTube видалив рекламу з антивакцинальних відео і каналів, Amazon прибрав фільми з дезінформацією про вакцинацію зі свого стримінгового сервісу і призупинив продаж відповідної тематичної літератури.


Facebook, в свою чергу, перестав ранжувати сторінки груп антивакцинальників і призупинив їх показ користувачам.

Інтернет-сервіс Pinterest спіймали в поширенні антивакцинального контенту ще в 2016 році. Тоді компанія зобов’язалась невідкладно видалити таку інформацію та замінити негативні статті на позитивні. Зі слів керівника відділу державної політики і соціальних наслідків Pinterest Іфеоми Озома, з 28 серпня 2019 року у відповідь на запити «кір», «вакцинація» та «безпека вакцин» сервіс видає інформацію від організацій охорони здоров’я.
Facebook розпочав просувати пости ВООЗ про вакцинацію Facebook розпочав просувати пости ВООЗ про вакцинацію Reviewed by Віктор Ляшко on 11:37:00 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.