Не вейпіть. Не використовуйте Juul!

Керівник американського виробника вейпів Juul у своєму виступі на телеканалі CBS закликав відмовитись від куріння вейпів.

Скриншот зі статті BusinessInsider 
Наразі FDA і CDC незалежно один від одного проводять епідеміологічне розслідування випадків раніше невідомої хвороби легень, виникнення якої пов’язують з використанням е-сигарети. Пишуть, що вже є і летальні випадки від цієї хвороби.

Але не була б Америка Америкою, якби поряд зі спеціалістами розслідуваннями не займались і журналісти. Зокрема, працівникам каналу CBS вдалося витягти на прямий ефір СЕО компанії Juul (ага, саме частиною цієї компанії володії тютюновий гігант Altria, більш відомий нам під брендом Philipp Morris).

І на цьому ефері Кевін Бернс, керівник компанії, заявив: «Не вейпіть. Не купуйте Juul». В принципі тут треба було б і зупинити написання цього допису, але треба ж говорити правду. Все ж таки ці слова його майже примусив промовити журналіст-ведучий. Мова йшла про тих, хто раніше не вживав продукти з нікотином: «Не розпочинайте використовувати нікотин, якщо у вас раніше не було з ним зустрічі. Ви не наша цільова аудиторія».

В ефірі Бернс був схожий на наших політиків, викручувався як міг. Але все ж таки признався, що довгострокові ефекти від вайму не вивчені. А на запитання чому компанія продає продукт не знаючи чим може завершитись його використання для здоров’я людини відповів: «Поки що наш продукт легально перебуває на ринку. Ми проходимо тести на токсичність і, виходячи з існуючих результатів, товар не представляє ризику». Так токсичний чи ні? Відповідь: «Ми пройшли тести».

Пройшли вони тести. А FDA вже називає використання підлітками вейпів «епідемією». А цей же директор вже свого часу вибачався перед батьками дітей за розроблену і реалізовану в соціальних мережах комунікаційну кампанію спрямовану саме на підлітків. Хотілось би, щоб разом з промоцією вакцинації власники соціальних мереж розпочали банити і ось такі рекламні кампанії.

Сигарети, кальянне зло в ресторанах, вейпи, айкоси… і це все в умовах нових викликів для громадського здоров'я в 21 столітті. Ех.
Не вейпіть. Не використовуйте Juul! Не вейпіть. Не використовуйте Juul! Reviewed by Віктор Ляшко on 19:27:00 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.