Глобальний саміт з вакцинації та 10 заповідей

У вересні в Брюселі Європейська комісія спільно з Всесвітньою організацією охорони здоров’я провели Глобальний вакцинний саміт. Одним із результатів саміту є публікація десяти заходів з вакцинації для всіх.


Якщо шукаєте матеріали з Глобального саміту з вакцинації, то вам варто заглянути на цю сторінку. А в цьому блозі ми розглянемо запропоновані на заході уроки дня та дії, що необхідні впроваджувати всім для ліквідації хвороб, яким можна запобігти шляхом проведення імунопрофілактики:

1. Сприяти глобальному політичному лідерству і прихильності до вакцинації, а також налагоджувати ефективне співробітництво і партнерські відносини - на міжнародному, національному, регіональному і місцевому рівнях з органами охорони здоров’я, працівниками системи охорони здоров’я, громадянським суспільством, спільнотами, вченими і промисловістю - для захисту всіх і скрізь завдяки стійким високим рівням охоплення щепленнями.

2. Забезпечити впровадження і реалізацію у всіх країнах національних стратегій імунопрофілактики та закріпити їх фінансову стійкість відповідно до прогресу в області універсального охоплення послугами охорони здоров’я, не залишаючи нікого позаду.

3. Створити надійні системи епіднагляду за хворобами, яким можна запобігти шляхом проведення імунопрофілактики, особливо тих, які знаходяться під прицілом глобальних цілей елімінації та ліквідації.

4. Викорінити причини сумнівів щодо вакцин, покращити довіру до щеплень, а також розробити і впровадити заходи, які базуються на фактичних данних.

5. Використовувати можливості цифрових технологій, щоб посилити моніторинг ефективності програм вакцинації.

6. Підтримувати дослідницькі зусилля для постійного збору данних про ефективність та безпечність вакцин і вплив програм імунопрофілактики.

7. Продовжувати прикладати зусилля і вкладати кошти, включаючи розробку нових моделей фінансування і стимулювання, інвестувати в дослідження, розробки та іновації для нових або вдосконалених застосунків для вакцинації або доставки вакцин.

8. Пом’якшувати ризики недостатності вакцин за допомогою вдосконалених систем моніторингу, прогнозування, закупівлі, доставки і накопичення вакцин, а також співробітництва з виробниками і усіма учасниками процесу постачання, щоб найкращим чином використовувати або збільшити існуючі виробничі потужності.

9. Розширяти права і можливості медичних працівників на всіх рівнях, а також засобів масової інформації, для надання ефективної, прозорої і об’єктивної інформації для суспільства і боротьби з фейковою інформацією, у тому числі й шляхом взаємодії з платформами соціальних мереж і технологічними компаніями.

10. Узгоджувати та інтегрувати вакцинацію в глобальні порядки денні з питань охорони здоров’я та розвитку через оновлений порядок денний імунопрофілактики до 2030 року.

Залишилась справа за малим - брати та робити. Наш проект Стратегії розвитку національної програми імунопрофілактики та захисту населення від вакцинокерованих інфекцій до 2022 року минулий склад Уряду не встиг схвалити. Очікуємо від нового!
Глобальний саміт з вакцинації та 10 заповідей Глобальний саміт з вакцинації та 10 заповідей Reviewed by Віктор Ляшко on 21:37:00 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.