ВІДВІДАЙ

Зацікавила подія? Дізнайтесь більше просто натиснувши на картинку!


Події на цій сторінці розміщені наступним чином: найвище розміщені події, що відбудуться найпізніше. Гортаючи сторінку до низу ви будете бачити події, які відбудуться найближчим часом або вже відбулися (останні зберігаються для того щоб можна було перейти на сторінку події та ознайомитися з матеріалами, які розміщуються у відкритому доступі).

                                                     _____________//______________

16-й Всесвітній конгрес з питань громадського здоров’я
12 - 17 жовтня 2020 року
Рим, Італія.
Громадське здоров'я для майбутнього людства: аналіз, адвокація та дія.                                                        _____________//______________

6-та Глобальна конференція з алкогольної політики 2020 року (GAPC 2020) відбудеться в Дубліні, Ірландія, 9-11 березня 2020 року.
Глобальний альянс політики щодо алкоголю (GAPA)  - це мережа некомерційних організацій і людей, які працюють в агенціях громадського здоров'я, які діляться інформацією з питань алкоголю і захищають засновану на доказах політику по відношенню до алкоголю, вільну від комерційних інтересів.
                                                  _____________//______________

MeDiConf — перша конференція для маркетологів, лікарів і власників клінік про те, як правильно просувати клініку в Інтернеті. Подивитися програму і купити квиток можна тут. Спеціальний промокод на 15% для читачів: PUBLICHEALTH

Конференція пройде 29 листопада в Києві і збере всіх топових фахівців медичного маркетингу. На івенті виступатимуть професіонали з багаторічним досвідом роботи і кейсами саме в медичній сфері.

Модератор конференції — Валерій Ославський, відомий ведучий проектів «Я Соромлюсь свого тіла» і «За живе» на телеканалі СТБ. Також Валерій ділитиметься корисними знаннями в побудові власного бренду для практикуючих лікарів — у Валерія більш ніж 122,000 підписників в соціальних мережах!

Найбільш очікуваний спікер — Людмила Шупенюк, відома ведуча проектів «Я Соромлюсь свого тіла», «Все буде добре», «За живе», «Давай поговоримо про секс». Людмила часто виступає спікером на міжнародних конференціях, і цього разу поділиться секретами формування бренду лікаря і як залучити більше 120,000 підписників в соціальних мережах!

Також, серед спікерів:

Сергій Казанцев — Засновник і головний виконавчий директор сервісу пошуку лікарів DOC.UA розповість, як медичному бізнесу бути успішним в digital-просторі.

Павло Козлов — Співзасновник команди MegaDoc. На прикладі своїх клієнтів з стоматології, хірургії, проктології Павло розповість, як робити креатив в медичному маркетингу. І навчить вас робити це так, щоб про вас дійсно говорили!

Наталія Тулінова — Засновник і головний виконавчий директор Zdorovi agency поділиться, як робити аудит медичного закладу, знайти можливі зони росту і як виміряти ефективність digital-активностей в медичному бізнесі.

Катерина Лабецька — Керівник відділу контент-маркетингу в Bookimed навчить завойовувати довіру клієнтів в медичному digital-просторі, налагоджувати систему відгуків і рекомендацій, будувати лояльне співтовариство ваших клієнтів.

Олена Коваленко — Засновник і головний виконавчий директор EvoClinic розповість ключові моменти позиціонування лікаря в соціальних мережах,що потрібно робити і, навпаки, ні в якому разі не можна для бренду лікаря в соціальних мережах.

Сергій Снєгірьов — Директор з маркетингу в Клініці Вихідного Дня поділиться 7 практичними рекомендаціями, як стати Клінікою №1 в Facebook, розповість про SMM, як правильно продавати послуги в соціальних мережах.

Яна Дехтяр (Директор з маркетингу в Synevo) і Олександр Даценко (Начальник відділу керівників проектних команд в Netpeak) на прикладі мережі лабораторій Synevo пояснять, чому важливо працювати з репутацією бренду в онлайні, а також поділяться всіма тонкощами роботи з негативом в медичній сфері.

Наталія Устименко — Керівник директ-маркетингу в eSputnik покаже актуальність email-маркетингу в медичній сфері, як автоматизувати процес відправки листів.

Якщо у вас є бажання розвиватися і вчитися, щоб випереджати конкурентів і розширювати коло лояльних пацієнтів, радимо купити квиток.

Промокод на знижку 15% PUBLICHEALTH

Організатори — Netpeak Group і Octopus Events.
                                                  _____________//______________

12-та Європейська конференція громадського здоров'я.
Будівництво мостів для солідарності та громадського здоров'я.
Марсель, Франція, 20-23 листопада 2019 року.
                                                  _____________//______________ПОДІЇ, ЩО ВЖЕ ЗАВЕРШИЛИСЬТовариство мікробіологів організовує та проводить чергову щорічну конференцію Федерації інфекційних спільнот 2019 в Единбурзі з 11 по 14 листопада 2019 року. Серед тем, які будуть розглядатись на конференції зазначені актуальні для громадського здоров'я питання: стримування стійкості до протимікробних препаратів, забуті тропічні хвороби, мікробіота людини, медицина подорожей, імунопрофілактика та інші.


                                                  _____________//______________

Міжнародна конференція з хронічних хвороб і 6-та конференція SAVEZ «Хронічні хвороби і комплексна допомога: переосмислення систем охорони здоров’я та соціального забезпечення"

                                                      _____________//______________


LEPH2019 - конференція, що проводиться один раз на два роки та присвячена вивченню складних і різнопланових зв’язків між правоохоронними органами та громадським здоров’ям.

_____________//______________16-18 жовтня у м. Київ відбудеться конференція з міжнародною участю «Інфекції та імунітет», організаторами якої виступають Всеукраїнська асоціації дитячої імунології та Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

Протягом року вони готувались до зустрічі з Вами та підготували цікавий та насичений контент:
  • Інфекції-вбивці у дітей
  • Тяжкі інфекції. Причина збудник чи імунітет?
  • Антибіотикорезистентність
  • Пацієнт, що незвичайно хворіє (клінічні розбори випадків)
  • Вакцинація з перших вуст. Гострі питання та історія успіху
  • Вакцинація дітей із групи ризику
  • Протипокази до щеплень
  • Алогенна трансплантація кісткового мозку в Україні. Реальність чи мрія?
  • Диференційна діагностика лімфаденопатії. Коли бити на сполох? Дискусійна панель
https://ii2019.org/?fbclid=IwAR1-6ZoQsW4TjPDXMQpc7L9fjDvkkLLiHkcjRNuQ5FKB9wfoZE7QYKUrk-IМ
_____________//______________
22 вересня на тематичному майданчику "Здоров'я" буде лекція “Доказова медицина: чому вона погана, але її альтернативи – ще гірші” від Андрія MED GOblin.

На мій погляд, він крутий, тому при можливості потрібно обов'язкового заглянути на цей захід та дізнатись про основи доказової медицини, поліпрагмазію, фуфломіцини vs дієві ліки.


                                                        _____________//______________

12 Міжнародна зустріч з мікробіологічних епідеміологічних маркерів.
"Перехід до епіднагляду за патогенами на основі генома - вивчені уроки та завдання на майбутнє".
18-21 вересня 2019 року, Дубровнік, Хорватія.


_____________//______________
5-та конференція ESCMID. Вакцини проти респіраторних інфекцій: нові ідеї та нові вакцини.

                                                      _____________//______________

ВІДВІДАЙ ВІДВІДАЙ Reviewed by Віктор Ляшко on 14:22:00 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.